fbpx

Logo Tasarımı Nedir?

Bireysel veya kurumsal bir markanın karakterini yansıtan yazı tipi veya amblemden oluşan bir semboldür. Logo tasarım markanızın kimliğini, ürettiğiniz veya tanıtımda bulunduğunuz hizmeti  anlatan akılda kalıcı ve yıllar sonrada kullanabileceğiniz bir tasarımdır olmalıdır. Amacı size özel bir kimlik kazandırmaktır.

Neden Radical Ajans?

İşinde profesyonel tasarım ekibimiz ile orijinal tasarım çıkartmak amacımızdır. Bize teslim edilen her markanın logosunu kendi kişisel markamız olarak görüp bu şekilde hazırlıklarımızı tamamlıyoruz.

Logo tasarım; geniş çaplı incelemenin sonunda ortaya çıkan tasarımdır. En sık yapılan hata sadece logo tasarım isteyen kişiyi memnun etme çapasıdır. Halbuki logo sahibinin mutlu olmasından öte müşterilerinin onu nasıl tanıması gerektiğini bilmek ve ona göre bir çalışma yapmak gerekir.

Size en uygun logo tasarımını sunmamızı istiyorsanız bize hizmet vereceğiniz alan, hedefiniz, kitlenizin yaş aralığı ve cinsiyeti gibi bilgileri iletmeniz yeterlidir. Aşağıdaki örneğimizi inceleyebilirsiniz.

Logo tasarlamak çok güzel bir his anlık tüketim sağlamayan yıllarca kullanılan bir üretim oluşu bize daha bir heyecan veriyor. Tecrübelerimiz ve tutkumuzla bizimle ilk adım olan logo tasarım için iletişime geçebilirsiniz.

Tecrübelerimiz ve tutkumuzla bizimle ilk adım olan logo tasarım için iletişime geçebilirsiniz.